Haberler

 • 11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes Kampanyası...

  12.11.2019 12:44

  Gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi ve daha yeşil bir Türkiye için 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı kapsamında Abdullah Gül Üniversitesi’nde de (AGÜ) çok sayıda fidan dikildi.

  Sümer Kampüsü’nde düzen ...

 • Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk AGÜ’de Anıldı...

  10.11.2019 10:15

  Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk aramızdan ayrılışının 81'nci yıldönümünde Abdullah Gül Üniversitesi’nde de (AGÜ) törenle anıldı.

  Sümer Kampüsü Rektörlük Binası önündeki tören alanında yapılan anma töreni 09.05’te sirenlerin çalma ...

 • AGÜ Akademi’den Pazarlama Düşünceleri Eğitimi...

  07.11.2019 12:15

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (AGÜ Akademi) ile Teknoloji Transfer Ofisi (AGÜ TTO) tarafından, güncel pazarlama teknikleri hakkında genel bir bakış açısı geliştirmek amacıyla, “Pazarlama Düşünceleri” konulu eğitim düzenlendi.

  Sümer Kampüsü, Re ...

 • AGÜ’den, Kariyer Danışmanlığı Eğitimi...

  07.11.2019 12:06

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) tarafından, Kayseri Sanayi Odası’nda (KAYSO) kariyer danışmanlığı eğitimi düzenlendi.

  Kayseri’deki profesyonellerle AGÜ öğrencilerinin buluşması amacıyla düzenlenen eğitim, “Kariyer Danışmanlığı Programı” kapsamında gerçekleştirildi.

  Eğitim, Kayseri Sanayi ...

 • Connect for Creativity kapsamındaki ikinci konferans ‘Yaratıcı Katalizör’ başlığı ile Kayseri’de gerçekleşiyor

  02.12.2019 12:58

  British Council tarafından yürütülen, Türkiye’den ATÖLYE ve Abdullah Gül Üniversitesi, Yunanistan’dan Bios ve Sırbistan’dan Nova Iskra iş birliğiyle düzenlenen Connect for Creativity projesinin ikinci uluslararası konferansı Kayseri’de düzenleniyor. ‘Yaratıcı Katalizör: Yaratıcı endüstrilerin gelişti ...

 • AGÜ-Global Solutions Initiative Ortaklığı...

  05.11.2019 14:46

  Abdullah Gül Üniversitesi, Global Solutions Initiative (GSI-Küresel Çözümler Girişimi) ile ilk etapta iki yıl geçerliliği olacak bir anlaşma imzaladı.

  Küresel bir işbirliği girişimi olan Global Solutions Initiative, G20, G7 ve diğer küresel yönetişim forumlarının ele aldığı küresel sorunlara yönelik politik ...

 • AGÜ, Uluslararası Eğitim Platformu SDG Akademi’nin Üyesi Oldu...

  04.11.2019 13:04

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ), halen üyesi olduğu Birleşmiş Milletler için küresel bir girişim olan Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı’nın (SDSN: Sustainable Development Solutions Network) üniversitelere yönelik bir girişimi olan SDG Akademi’ye (Sustainable Development Goals Academy) dahil oldu.< ...

 • Meme Kanserinde Erken Tanı Semineri...

  30.11.-0001 00:00

  Abdullah Gül Üniversitesi'nde meme kanseri farkındalık ayı kapsamında "Meme Kanserinde Tarama ve Erken Tanı - Tedavi ve Korunma" konulu seminer düzenlendi.

  Seminer, Society of Women Engineers'ın (SWE) davetlisi olarak AGÜ'ye gelen Acıbadem Hastanesi Onkologu Prof. Dr. Abdullah Büyükçelik tarafından verildi.

  Prof. B& ...

 • Özbekistan İnşaat Bakanlığı Heyeti’nden AGÜ’ye Ziyaret...

  30.10.2019 10:33

  Özbekistan Cumhuriyeti İnşaat Bakanlığı Birinci Yardımcısı Şerzod Khidoyatov, bakanlık heyeti ile Abdullah Gül Üniversitesi’ni (AGÜ) ziyaret etti.

  Bakan Yardımcısı Şerzod Khidoyatov ve heyetine Sümer Kampüsü’nde Rektörlük Senato Salonu’nda üniversite ve İnşaat Mühendisliği Böl&uum ...

 • AGÜ, 4. Avrupa Mesleki Beceriler Haftası’na Davet Edildi

  25.10.2019 11:12

  AGÜ, 4. Avrupa Mesleki Beceriler Haftası’na İyi Uygulama Örneği olarak Avrupa Komisyonu tarafından davet edildi

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ), Avrupa Komisyonu tarafından mesleki eğitim ve öğretimin önemi konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan Mesleki Beceriler Haftası'nda yer aldı. 

  “Herkes iç ...