Haberler

 • AGÜ Mezunları Buluştu...

  30.11.-0001 00:00

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen “Mezunlarımız ve Öğrencilerimiz Buluşuyor!” etkinliği, mezunları ve öğrencileri bir araya getirdi.

  Endüstri Mühendisliği Bölümü ilk mezunlarının okul yaşamları, işe giriş süreçleri ve ...

 • AGÜ’de “İş Hayatına İlham Veren Güçlü Kadınlar” Konulu Panel...

  08.03.2019 18:28

  Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ) “İş Hayatına İlham Veren Güçlü Kadınlar” konulu panel düzenlendi. Panele konuşmacı olarak katılan kadın panelistler, kadınlarla ilgili çeşitli istatistikleri paylaştı, iş ve kariyer yaşamlarını anlattı.

  Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, AGÜ S ...

 • IV. Yaşam Bilimleri Kongresi...

  22.02.2019 17:39

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Yaşam Bilimleri, Moleküler Biyoloji ve Genetik alanının, özellikle tıp alanına büyük ve çok önemli katkılar sağladığını belirterek, “Daha sağlıklı daha mutlu yarınlar yaşamamız için bu alandaki çalışmalara daha çok ...

 • AGÜ’de Yemen Günü...

  21.02.2019 11:43

  Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ) Yemen Günü düzenlendi. Etkinlikte Yemenli öğrenciler, diğer Türk ve uluslararası öğrencilere kültürlerini ve ülkelerini tanıttı.

  AGÜ Uluslararası Ofisi tarafından başlatılan Kültürlerarası Etkinlik Serisi kapsamında, Uluslararası Öğrenci Bi ...

 • Rektör Sabuncuoğlu’ndan Kolej ve Liselerde Seminer...

  12.02.2019 18:34

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu TED Kayseri Koleji, Kayseri İstem Koleji ve Kayseri Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilere dünyadaki teknolojik gelişmeler, iş ve sanayi dünyası, üniversite, meslek seçimi konularında seminer verdi.

  Rektör Pr ...

 • Rektör Sabuncuoğlu’ndan Aselsan’a Ziyaret...

  05.02.2019 14:47

  Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu olan Aselsan A.Ş’yi ziyaret etti.

  Dünyanın ilk 100 savunma sanayi şirketi (Defense News Top 100) listesinde yer alan Aselsan ziyaretinde Rektör Sabuncuoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün ile görüştü.

  ...

 • AGÜ-FNSS Sanayi Odaklı Lisans Bitirme Projesi...

  04.02.2019 11:02

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Burak Bal’ın danışmanlığında, Makine Mühendisliği öğrencisi İbrahim Burkay Tuğluca’nın FNSS Savunma Sistemler A.Ş. ile yürütmek üzere TÜBİTAK’a yaptığı “Savunma Sanayindeki Yüksek Mukavemetli &Cce ...

 • AGÜ’de Kamp Yapan Öğrencilere Seminer...

  23.01.2019 13:01

  Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ) kampa girerek, üniversite sınavına hazırlanan lise öğrencilerine, Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu tarafından seminer verildi.

  Seminere, AGÜ’de kamp yapmakta olan, Kayseri’nin başarılı liselerinden Sami Yangın Anadolu Lisesi ile Ahmet Eren Anadolu Lisesi &o ...

 • AGÜ Müzik Topluluğu’ndan Yeni Yıl Konseri...

  17.01.2019 11:02

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Türk Müziği Topluluğu Türk Sanat Müziği konseri verdi. Konserde Ankara Klasik Türk Müziği Devlet Korosu sanatçılarından Zarife Özen ve Necdet Erkol da sahne aldı.

  Şef Zarife Kırdök yönetiminde verilen konser, İl Kültür Turizm Müdürlüğü ...

 • Rektör Prof. Sabuncuoğlu’ndan Lise Öğrencilerine Kariyer Semineri...

  08.01.2019 15:54

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Özel Bilfen Kayseri Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelerek onlara “Kariyer” konulu seminer verdi.

  Rektör Prof. Dr. Sabuncuoğlu, okullardan gelen davetler üzerine lise öğrencileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

  Ö ...