Haberler

 • AGÜ’ye Yeni Katılan Akademisyenlere Oryantasyon

  12.10.2019 17:47

  Abdullah Gül Üniversitesi’ne (AGÜ) yeni katılan akademisyenlere yönelik oryantasyon programı düzenlendi. Oryantasyon programında üniversiteye yeni gelen öğretim elemanlarımıza ve araştırma görevlileri katıldı.

  Öğrenme ve Öğretmeyi Geliştirme Birimi (Center for the Enhancement of Teaching and Learning, CELT) koordinat ...

 • AGÜ’de Sosyal Girişimcilik Eğitimi ...

  18.10.2019 16:51

  Vehbi Koç Vakfı liderliğinde; Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu (KUSIF), Ashoka Türkiye, Sosyal İnovasyon İnisiyatifi Derneği (SIID), Sürdürülebilir Kalkınma İçin Yenilikçi Çözümler Derneği (SKYÇD), TED Üniversitesi, Mozaik Foundation (Bosna Hersek) ve Social Enterprise UK (İngiltere) ortaklığında y& ...

 • Sürdürülebilirlik Konulu Panel...

  14.10.2019 10:45

  Abdullah Gül Üniversitesi'nde (AGÜ) düzenlenen Sürdürülebilirlik konulu panelde, Kayseri’de iş hayatında, kentlerde ve sanayideki sürdürülebilirlik kavramları ele alındı, konuşmacılar deneyimlerini paylaştı.

  GLB301 Sürdürülebilirlik adlı ders kapsamında, Rektörlük Konferans Salonunda ...

 • “Güz Fest” Festivali Başladı...

  04.10.2019 14:51

  Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ)  “Güz Fest” festivali düzenlendi. Festivalde kulüp tanıtımlarından atölye çalışmalarına, konserlerden DJ performanslarına ve çeşitli spor turnuvalarına kadar bir çok etkinliğe  yer verildi.

  Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı K ...

 • AGÜ’de Öğrenci Buluşmaları...

  03.10.2019 13:57

  Öğrencilerin en çok memnun olduğu üniversiteler sıralamasında, devlet üniversiteleri arasında 1’nci olan, tüm üniversiteler sıralamasında ise ilk 5’te yer alan Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ) Öğrenci Buluşmaları toplantısı düzenlendi.

  İlki gerçekleştirilen ve iki grup halinde ...

 • 4. Kayseri Bilim Şenliği...

  30.09.2019 16:08

  Kayseri Bilim Merkezi bünyesinde bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ‘Kayseri Bilim Şenliği’ne Abdullah Gül Üniversitesi de (AGÜ) katıldı. Bilim Şenliği’nde stant açan AGÜ, öğrencilere çeşitli projeler ve bilimsel deneyler sundu.

  TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri çağ ...

 • AGÜ’de Oryantasyon Günleri...

  23.09.2019 17:33

  Abdullah Gül Üniversitesi’ne (AGÜ) bu yıl yeni başlayan öğrenciler ile uluslararası öğrencilere yönelik oryantasyon programı düzenlendi.

  Sümer Kampüsü’nde yapılan oryantasyon programı, bu yıl gelen yerli ve yabancı öğrencilerin, üniversite ve çevreyle uyum sağlamalarını kolaylaştı ...

 • AGÜ’de Hizmetiçi Eğitim...

  19.09.2019 16:08

  Kamu Personeli Uygulama Genelgesi kapsamında Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) personeline yönelik "Kurum Personeli Arasındaki Ast-Üst İlişkisi" eğitimi verildi.

  2019 yılı hizmetiçi eğitim takviminde yer alan ve üniversitenin idari personelin katıldığı eğitim Genel Sekreter Osman Yıldırım tarafından verildi.

  ...

 • AGÜ’de Uluslararasılaşma Çalıştayı...

  18.09.2019 17:42

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Uluslararası Ofisi tarafından başlatılan Uluslararasılaşma Çalıştayı’nın 3’üncüsü gerçekleştirildi.

  Sümer Kampüsü Konferans Salonu’nda yapılan çalıştaya AGÜ’nün yerli ve yabancı öğretim üyeleri katıldı.

  &Cc ...

 • AGÜ’lü ve Güney Kore’li Araştırmacıların Önemli Buluşu...

  13.09.2019 14:15

  TÜBİTAK ve Güney Kore Ulusal Araştırma Vakfı (NRF) tarafından eş zamanlı olarak fonlanan ve Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ)  ile Chung-Ang Üniversitesi araştırmacıları tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Uluslararası İkili İş birliği Projesi kapsamında dünya çapında önemli bir buluşa imza atıldı.

  Bulu ...